سربازان غایب

بررسی در خصوص غیبت سربازی و معافیت سربازان غایب دارای غیبت طولانی

روز شمار عفو رهبری برای مشمولین متولد 55 به بعد

سردار کمالی عزیز باز نه گفت و اینبار به معافیت از نوع رهبری ، معلوم است که این حرفهای ما جاهای دیگه هم گفته میشود ، و امیدواریم که نتیجه بخش باشد ، این سردار عزیز که نه گفت ما میزاریم پای نجابتش که معنی ممکنه رو داشته باشه ..

ولی حیف که فراموش کرده بود که رهبری تا پایان 1354 رو معاف کرده بودند و ایشون متولدین 55 رو هم اشتباها جز معاف شدگان قلمداد کرده اند .. حالا اشکال نداره بعد 5 سال که از معافیت رهبری میگذره ، سردار عزیز 1 سال اشتباه کنه بلا مانع است  .. ضمنا ما حرفی نداریم ایشون 6 ماه یکبار هم 1 سال اشتباه کنه در سال مشمولین  به نفع جوانان .. ما ممنون هم هستیم

و این هم از مصاحبه سردار که در ذیل است :  

قانون معافیت رهبری شامل متولدین بالای سال ۵۵ نمی شود

مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه قانون معافیت مقام معظم رهبری شامل افراد جدید و بالای متولد ۵۵ نمی شود گفت: مشمولان خدمات سربازی برابر قانون نسبت به اعزام اقدام کنند.

سردار موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر افزود: طبق مصوبه مشمولانی که شامل معافیت  مقام معظم رهبری می شوند متولدین سال ۵۵ با مدرک تحصیلی لیسانس و پایین تر، متولدین ۵۵ تا ۵۳ با مدرک تحصیلی فوق لیسانس، متولدین ۵۳ تا ۵۱ با مدرک تحصیلی دکترای غیر پزشکی و و متولدین ۵۱ تا ۴۵ با مدرک تحصیلی دکترای پزشکی و دامپزشکی هستند.

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم مرداد ۱۳۸۹ساعت 0:19  توسط ادریس پویا  |